Duralli. Hep daha iyiye, hep daha ileriye.

2006 yılından beri yatak üretiminde yoluna devam eden Eyşan Yatak, yeni yapılan binasına taşınma işlemlerini, 2009 Ağustos ayında tamamlamıştır. Bu tarihten itibaren; yeni binasında 10000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Yeni binasında Eyşan Yatak, kapitone üretim makinaları, modern üretim hatları, en yeni ambalaj makinaları ile üretimini sürdürmektedir. İdari binada ise ofisler ve geniş bir ürün sunum salonu yer almaktadır.

EYŞAN, üretimine, mobilya sektörü için, entegre üretim yapan YILMAZ ŞİRKETLER GURUBU içerisinde, devam etmektedir.

Üretimimizi her geçen gün kalite ve kantitite anlamında geliştirmekteyiz. Yeni üretim makinaları, üretim bantları montajı tamamlanmış olup, devreye alınmaya başlanmıştır. Yeni yatırımlarımız ile üretimimizin kapasitesi % 100 arttırarak, günlük 800 adet yatak üretim hedeflerimize ulaşmış bulunuyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda ürün kalitesini arttırmak ve üretim süreçlerini geliştirmek başlıca hedefimiz olmaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip ederek, ileri teknoloji ile üretilmiş kumaşlara ile üretim yapmaktayız. Özellikle Lavander, kokulu kumaşlar, su geçirmez Nanotex kumaşlar, stres alıcı özelliği ile Anti stres kumaşlar , hava geçirgenliğini arttırıcı Coolmax kumaşlar ile kullanıcılarımızın beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini arttırmak, müşteri odaklı olmak, YILMAZ ŞİRKETLER gurubu için vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Pazarda hedeflediğimiz yeri almak, kalite ve ürün guruplarında gelişmeler sağlamak hedeflerimiz arasındadır.

Firmamız TSE ve İSO kalite sistem belgeleri çerçevesinde üretim yapmaktadır.